kadry i płace

Umowa o pracę

Kompleksowa obsługa umów o pracę, kartotek pracowniczych, wyliczanie wynagrodzeń, wysyłka deklaracji ZUS i PIT. 

Umowy cywilnoprawne

Kompleksowa obsługa umów cywilnoprawnych, wyliczanie wynagrodzeń, wysyłka deklaracji ZUS i PIT.

TTD Polska to rzetelne i profesjonalne biuro rachunkowe, świadczące usługi kadrowo-płacowe. Czym dokładnie zajmujemy się w obszarze kadr i płac? Obsługujemy umowy cywilnoprawne oraz umowy o pracę, prowadzimy kartoteki pracownicze, wyliczamy wynagrodzenia, wysyłamy deklaracje ZUS i PIT.

Chciałbyś, by w Twojej firmie usługi kadrowo-płacowe świadczone były na najwyższym poziomie? Postaw na outsourcing! Zapraszamy do współpracy ze specjalistami z TTD Polska!

Outsourcing (przekazanie realizacji zadań, funkcji czy procesów zewnętrznej firmie) kadr i płac staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Jego zalety, takie jak na przykład: efektywność, oszczędność, dyskrecja dotycząca wysokości wynagrodzeń pracowników, zauważają z pewnością te firmy, które nie mają konieczności zarządzania i utrzymywania działu kadr. Jednocześnie w takich firmach dokumentacja pracowników jest sprawnie i profesjonalnie obsługiwana przez firmę zewnętrzną. Współpracuj z TTD Polska, a będziemy umiejętnie administrować kadrami i płacami, a także dzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem – w swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie. Ponadto, co bardzo istotne: zapewniamy swoim klientom poufność i bezpieczeństwo, wykonujemy usługi kadrowo-płacowe w zgodzie z obowiązującymi przepisami RODO.

Szczegóły zakres współpracy omówi z Tobą jeden z naszych specjalistów – w uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

skontaktuj się z nami!

TTD Polska Sp. z o.o. 

Adres: ul. Bukowińska 24a lok.77

02-703 Warszawa (Mokotów)

E-mail: biuro@ttdpolska.pl

Tel: +48 602 559 566 ; +48 22 825 00 70